Współpraca

Pracownia Mate Art Accessories otwarta jest na różnorodną współpracę ze sklepami mającymi w swojej ofercie akcesoria do yerba mate. Do tej pory współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy z takimi znanymi markami na rynku yerba mate w Polsce jak: Sklep Kolonialny Wojciecha Cejrowskiego, Yerba Mate Store, Dobre Ziele, Yerba Mate Paraguay oraz Un Mate.

Sklepy zainteresowane produktami Mate Art Accessories prosimy o kontakt drogą mailową. Wyślemy Państwu przykładowy katalog prac wraz z cenami brutto oraz szczegółami dotyczącymi zamówienia hurtowego.

Jesteśmy elastyczni co do formy współpracy. Dysponujemy bazą około 1,5 tys wzorów, zakupionych na cele prowadzenia działalności. Możemy dostarczyć Państwu gotowe zdobione przez nas produkty na naszych materach Palo Santo, tykwach, porongach, Cuiach zakupionych u polskich hurtowników, a także na ceramice, którą wykonujemy sami od wytoczenia na kole garncarskim, po szkliwienie i wypał w piecu. Jeżeli dysponują już Państwo własnymi materami, wystarczy przesłać je do nas, ustalić wzór a my zajmiemy się resztą.

Zdobienie wykonywane jest ręcznie, nie maszynowo, co zwiększa wartość produktu i sprawia, że staje się on unikatowy. Zdobione akcesoria do yerba mate z pracowni Mate Art trafiły już do setek osób w Polsce i za granicą kraju. W naszej stałej ofercie znajdują się zdobione matera Palo Santo, zdobione tykwy, a teraz także matera ceramiczne. Pracujemy także nad produkcją bombilli do yerba mate.

Uwaga. Prosimy pamiętać, aby zaopatrzyć się zawsze w najnowszą wersję katalogu.