Współpraca

Pracownia Alterforma.pl otwarta jest na różnorodną współpracę ze sklepami mającymi w swojej ofercie akcesoria do yerba mate. Do tej pory współpracowaliśmy lub nadal współpracujemy z takimi znanymi markami na rynku yerba mate w Polsce jak: Sklep Kolonialny Wojciecha Cejrowskiego, Yerba Mate Store, DobreZiele.pl , Yerba Mate Paraguay, YMT24.pl, Zielonytarg.pl

Sklepy zainteresowane produktami Alterforma.pl prosimy o kontakt drogą mailową. Wyślemy Państwu przykładowy katalog prac wraz z cenami brutto oraz szczegółami dotyczącymi zamówienia hurtowego.

Jesteśmy elastyczni co do formy współpracy. Możemy dostarczyć Państwu gotowe zdobione przez nas produkty na naszych materach Palo Santo, tykwach, porongach, Cuiach zakupionych u polskich hurtowników, a także na ceramice, którą wykonujemy sami od wytoczenia na kole garncarskim, po szkliwienie i wypał w piecu. Jeżeli dysponują już Państwo własnymi materami, wystarczy przesłać je do nas, ustalić wzór a my zajmiemy się resztą.

Zdobienie wykonywane jest ręcznie, nie maszynowo, co zwiększa wartość produktu i sprawia, że staje się on unikatowy. Oferujemy usługi zdobienia matera Palo Santo, zdobiona tykwy, a teraz także matera ceramiczne, akcesoria skórzane oraz autorskie ilustracje i rysunki.

Uwaga. Prosimy pamiętać, aby zaopatrzyć się zawsze w najnowszą wersję katalogu.